Zabudowa wysoka – praktyczne sposoby na przechowywanie produktów

Zabudowa wysoka daje wyjątkowe możliwości w kwestii aranżacji i wykorzystania nowoczesnych systemów kuchennych.

Jednym z powodów popularności wysokich zabudów w kuchni, jest możliwość zabudowania lodówki, takim samym frontem meblowym, jak w pozostałych meblach. Dodatkowo możemy w nich umieścić piekarnik, ekspres do kawy czy mikrofalę.

Jednak najważniejszą cechą wysokiej zabudowy jest jej funkcjonalność i użyteczność. Pełni ona funkcję spiżarni lub magazynu. W każdej kuchni zawsze brakuje miejsca na sprzęt kuchenny, garnki a przede wszystkim zapasy.Peka Tandem – spiżarnia która stoi do Ciebie otworem

Peka Tandem

Cargo otwierane jak lodówka, proponuje zupełnie nowe możliwości przechowywania żywności. Został opracowany do szafek 45, 50 i 60 cm. Podczas otwierania mechanizmy tylne półki przesuwają się do przodu. W ten sposób możemy sprawdzić zawartość szafki na pierwszy rzut oka i łatwo dotrzeć do tego, czego potrzebujemy.

Peka Extendo

Extendo podnosi komfort użytkowania kuchni na wyższy poziom. Dzieki niezależnie wysuwanym szufladom organizacja przechowywania jest banalnie prosta a wgląd w produkty pełny i niczym niezakłócony. Płynnie działające prowadnice i ekskluzywne wykończenie dodatkowo uprzyjemnieją

Peka Convoy

System wraz z całą zawartością można prostym ruchem wyciągnąć przed szafkę, aby sprawdzić, co jest w środku i dotrzeć do przechowywanych produktów.

Peka Dispensa

Wystarczy jedno pociągnięcie, aby wysunąć całą zawartość szafki na zewnątrz.

Idealna do wąskich modułów
Kiedy otworzysz szafkę z systemem Dispensa, przekonasz się, że to doskonały sposób na wykorzystanie nawet najwęższych wnęk w kuchni (już od modułu 15 cm).

Peka Pleno

Doskonały i natychmiastowy dostęp do zawartości dzięki ergonomicznej konstrukcji systemu. Dodatkowo indywidualne dopasowanie wysokości półek.
Półki w systemie PLENO nie mają przedniej ścianki, dzięki czemu można do nich wstawić nawet większe przedmioty.

Blum Space Tower

Space Tower to interesujące rozwiązanie od firmy Blum. Do wnętrza szafki montowane są specjalne szuflady wewnętrzne, w których łatwo i wygodnie można przechowywać różnorodne produkty. Elegancki wygląd i sprawdzona technika Blum są dużą zaletą tego rozwiązania. Modułowa konstrukcja pozwala na umieszczenie Space Tower w niemal każdej szafce, nawet o szerokości 90 cm. Daje to niespotykane możliwości aranżacyjne

Zobacz również