Kuchnia to miejsce wielu historii

Nasze meble to początek kolejnej

Kuchnia to coś więcej niż tylko blaty, szuflady, półki i zawiasy. To miejsce, w którym spędzasz dużą część swojego życia, centralne miejsce każdego domu, przestrzeń do bycia razem.

Twoja kuchnia powinna działać i wyglądać dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Bo przecież najpiękniejsze są te marzenia, które możesz spełnić.

Zasady ergonomii i planowania nie muszą leżeć w kręgu Twoich zainteresowań. Możesz nam zaufać, powierzając projekt i wykonanie swojej kuchni firmie z wieloletnim doświadczeniem.

Czas zaoszczędzony na planowaniu możesz poświęcić na wszystko to co kochasz w życiu!

5 kroków do Twojej nowej kuchni

Pomiar

Szczegółowy pomiar pomieszczenia to podstawa do zrealizowania Twojej kuchni. Przygotuj swoje pomieszczenie i przekaż najważniejsze uwagi.

Projekt mebli

Projektujemy meble dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje uwagi, potrzeby, a także budżet. Wizualizacje prezentujemy na osobistym spotkaniu w naszym studio.

Wycena

Po ustaleniu materiałów i akcesoriów otrzymasz kompleksową wycenę wraz z propozycją sprzętu AGD. U nas jasno wiesz, za co płacisz.

Produkcja

Na tym etapie kończy się Twoja rola. Przygotowujemy Twoją kuchnię, dbając o najwyższą jakość materiałów i okuć.

Montaż

W ustalonym terminie nasza ekipa montuje Twoje meble i akcesoria. Po zakończeniu prac pozostaje Ci tylko cieszyć się Twoją nową kuchnią!

Odpowiedni projekt to podstawa

U nas masz to w standardzie

Kuchnie małe i duże. Nowoczesne i tradycyjne. Każdy projekt to dla nas oddzielna historia i wyzwanie, któremu chcemy sprostać.

Od 1995 roku tworzymy meble kuchenne idealnie dopasowane do wymagań klienta. Przekonaj się, że i Twoja kuchnia może być wyjątkowa.

Na każdym etapie projektu i wykonawstwa oferujemy Ci pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do konkretnego wnętrza.

Pomożemy Ci w doborze dopasowanego sprzętu AGD. Zaproponujemy również kolorystykę ścian i podłóg.

Zainspiruj się

W poszukiwaniu inspiracji warto przejrzeć naszą stronę internetową. Również Internet może być doskonałym źródłem nowych pomysłów.

Masz doświadczenia związane z poprzednimi kuchniami? Co było w nich dobre, a czego nie chciałbyś już nigdy więcej powtórzyć?

Im więcej informacji w formie zdjęć, filmów czy notatek przekażesz nam na samym początku, tym łatwiej znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej kuchni.

Przygotuj się do pomiaru

Przed wizytą projektanta warto przygotować pomieszczenie do pomiaru – od niego w największym stopniu zależy precyzja i jakość montażu. Jeśli to możliwe, usuń elementy, które mogą zakłócić pomiary.

Warto zadbać również o przekazanie istotnych informacji dotyczących instalacji wodnych i elektrycznych.

Jeśli planujesz generalny remont lub jesteś w trakcie budowy domu, spotkaj się z nami jeszcze przed pracami wykończeniowymi – pomożemy dostosować przyłącza i pomieszczenie do specyfikacji naszych mebli.

Spotkajmy się w studio

Projekt mebli prezentujemy w naszym studio. Wraz z naszym projektantem omówisz szczegóły wyposażenia, materiałów i wyglądu Twojej kuchni.

Konsultacje w naszym studio zapewnia możliwość natychmiastowego wprowadzania zmian w projekcie oraz zapoznania się z szeroką paletą materiał i wykończeń. Dzięki temu wszystko załatwisz w jednym miejscu!