Indywidualne zabudowy na wymiar

Propozycja dla każdej przestrzeni

Zastanawiasz się, co zrobić z tą wąską, niepraktyczną wnęką, w której smutnie stoi paprotka? Gotowe rozwiązania nie spełniają Twoich potrzeb? Doskonale się składa – dzięki naszej ofercie mebli produkowanych na wymiar możesz zrealizować niemal każdy pomysł i wykorzystać dostępną przestrzeń!

Czasem miejsca, które wydają się być nie do zagospodarowania stają się pretekstem ciekawych rozwiązań.

Oferujemy meble do każdego pomieszczenia – począwszy od łazienki i pralni, przez meble do sypialni i salonów, kończąc na zabudowach przedpokoju i garażu.
Indywidualny projekt i szeroka gama materiałów pozwalają na dopasowanie mebli do charakteru Twojego wnętrza.

Jakość bez kompromisów

Wieloletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwoliło na wypracowanie sprawdzonych i wytrzymałych rozwiązań. Nasze meble wykonane są z najwyżej jakości płyt laminowanych lub oklein naturalnych.

Wszelkie okucia zastosowane w szafkach pochodzą od sprawdzonych dostawców – nie korzystamy z tanich, azjatyckich komponentów.
Stosujemy okucia takich firm jak Blum, Peka, Hafele, Hettich, GTV.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych mebli i usług. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni blisko 30 lat pozwala nam na realizację śmiałych projektów. To daje Ci komfort i pewność, że wszystkie Twoje wymogi i potrzeby zostaną zaspokojone. A Ty będziesz mógł zająć się tym, co lubisz najbardziej.