Zabudowa wysoka - praktyczne sposoby na przechowywanie produktów

Zabudowa wysoka daje wyjątkowe możliwości w kwestii aranżacji i wykorzystania nowoczesnych systemów kuchennych.

Jednym z powodów popularności wysokich zabudów w kuchni, jest możliwość zabudowania lodówki, takim samym frontem meblowym, jak w pozostałych meblach. Dodatkowo możemy w nich umieścić piekarnik, ekspres do kawy czy mikrofalę.

Jednak najważniejszą cechą wysokiej zabudowy jest jej funkcjonalność i użyteczność. Pełni ona funkcję spiżarni lub magazynu. W każdej kuchni zawsze brakuje miejsca na sprzęt kuchenny, garnki a przede wszystkim zapasy.

Peka Tandem – spiżarnia która stoi do Ciebie otworem

 

TANDEM, cargo otwierane jak lodówka, proponuje zupełnie nowe możliwości przechowywania żywności. Został opracowany do szafek 45, 50 i 60 cm. Podczas otwierania mechanizmy tylne półki przesuwają się do przodu. W ten sposób możemy sprawdzić zawartość szafki na pierwszy rzut oka i łatwo dotrzeć do tego, czego potrzebujemy.

wideo: Peka

Peka Swing

 

Swing to wariacja na temat tradycyjnej szafki cargo – poza zwykłym wysunięciem, kosze obracają się również o 90 stopni w obie strony. Dzięki temu dostęp do każdego produktu jest wyjątkowo komfortowy i szybki. Stabilna rama i lekka praca mechanizmu sprawia, że użytkowanie Swing jest wyjątkowo przyjemne.

wideo: Peka

Peka Extendo – niezależne przechowywanie na półkach

Extendo to funkcjonalna propozycja nie tylko dla kuchni ale także i innych pomieszczeń, w których chcemy uporządkować przedmioty.
Pojemne i wytrzymałe półki posiadają antypoślizgową matę – dzięki temu produkty nie spadają z półki. Minimalistyczny styl pozwoli na dyskretne dopasowanie się do niemal każdej aranżacji.

wideo: Peka

Blum Space Tower – spiżarnia doskonała

 

Space Tower to interesujące rozwiązanie od firmy Blum. Do wnętrza szafki montowane są specjalne szuflady wewnętrzne, w których łatwo i wygodnie można przechowywać różnorodne produkty. Elegancki wygląd i sprawdzona technika Blum są dużą zaletą tego rozwiązania. Modułowa konstrukcja pozwala na umieszczenie Space Tower w niemal każdej szafce, nawet o szerokości 90 cm. Daje to niespotykane możliwości aranżacyjne.

wideo: Blum

Podsumowanie

Wykorzystaj przestrzeń w swojej kuchni i zdecyduj się na wysokie szafki z praktycznymi systemami do przechowywania produktów.

W połączeniu z zabudowaną lodówką wszystkie propozycje tworzą namiastkę spiżarni – i wcale nie zajmują zbyt wiele miejsca!

About the author