Nowoczesne systemy do narożników

Wyposaż swoją kuchnię w funkcjonalne rozwiązania do szafek narożnych

Praktyczna i komfortowa kuchnia XXI wieku właściwie nie może obejść się bez zaawansowanych technologicznie akcesoriów. Nowoczesne systemy do szafek wysokich, rozwiązania do narożników czy też sortowniki na śmieci.

Poniżej opisujemy wybrane akcesoria z naszej oferty.

Szafki narożne

Szafki narożne są najtrudniejszymi do zagospodarowania częściami mebli kuchennych. Nowe rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń. Liczy się ergonomia użytkowania, funkcjonalność i łatwy dostęp do każdej części szafki. Każdy z nas może z łatwością przypomnieć sobie chwile, gdy w poszukiwaniu garnka, pokrywki czy miski, co ukryło się w samym końcu szafki i wyciągnięcie związane jest z przerzuceniem wielu innych przyrządów.

Peka Le Mans

 

To obecnie najmodniejszy system półek do szafki narożnikowej. Jego wygląd i funkcjonalność inspirowana jest legendarnym torem Le Mans.

Dwie, niezależnie wysuwane półki wypełniają przestrzeń szafki narożnikowej. Pokrycie półek powłoką antypoślizgową zapewniło stabilność przechowywanym produktom. Jeden płynny ruch ręką pozwala na wysunięcie półki poza obręb szafki, zapewniając doskonały dostęp do przedmiotów.

wideo: Peka

Peka Magic Corner Comfort

 

System ten pozwala na stuprocentowe wykorzystanie „ślepego” narożnika.

Po otwarciu drzwiczek chwytamy za uchwyt ramy i płynnym ruchem wyciągamy przednie kosze, odchylając je w bok do kąta prostego. Automatycznie tylne kosze przesuwają się na miejsce przednich. Innowacją jest możliwość wysunięcia tylnych koszy na zewnątrz na niezależnych prowadnicach z cichym domykaniem.

wideo: Peka

Peka Revo 90

Nowoczesny, technicznie zaawansowany system, w którym front składa się do środka i obraca wraz z półkami.

Mechanizm umożliwia kontrolowanie przebiegu ruchu we wszystkich fazach – od łagodnego otwarcia przez obrót do automatycznego zamknięcia. W kuchni obraca się nie tylko mikser, ale także półki z frontami!

 

wideo: Peka

Blum Space Corner – system szuflad narożnych

 

Szuflady w szafce narożnej jeszcze do niedawna mogły wydawać się pomysłem co najmniej zaskakującym. Dzięki nowoczesnemu rozwiązaniu Blum, dostęp do najgłębszego narożnika jest łatwy i bezproblemowy, a całość zamyka się cicho i płynnie dzięki technologii Blumotion.

wideo: Blum

Podsumowanie

Szafka narożnikowa może być świetnym miejscem na przechowywanie przedmiotów.

Korzystając z zaawansowanych i funkcjonalnych systemów sprawisz, że Twoja kuchnia będzie jeszcze bardziej zachwycająca i wygodna!

About the author